ASMR

(Autonomous sensory meridian response) „samoistna odpowiedź meridianów czuciowych”.

To uczucie przyjemnego mrowienia w okolicach głowy ( a często na całym ciele) wywołane poprzez wizualne i słuchowe bodźce (wyzwalacze). Możemy je osiągnąć za pomocą coraz bardziej popularnych filmów na YouTube, w których Artyści ASMR starają się wywołać u nas ten przyjemny dreszcz i wprawić w stan głębokiego spokoju. Naprzeciw tej nowatorskiej metodzie relaksu wychodzi KIWI, gdzie łączymy wyzwalacze wizualne, dźwiękowe i dotykowe. Nasz produkt rekomenduje ceniona Artystka Martyna Maj z kanału Szepcząca w sieci, której filmy w połączeniu z poduszką KIWI wprawią Cię w stan odprężenia, złagodzą nerwy i pomogą szybciej zasnąć.

BIAŁY SZUM

(ang. white noise)

Dźwięk o równomiernym natężeniu na całym paśmie, mający maskować dźwięki z otoczenia. Białym szumem nazywamy dźwięk deszczu, fale wody, odgłosy płynącej rzeki czy te wydobywające się z suszarki do włosów. Jednostajny, spokojny dźwięk, pozwala się wyciszyć, uspokoić i zrelaksować. Działa kojąco na migrenowe bóle głowy, wycisza i usypia niemowlę, któremu szum ten przypomina leżakowanie w łonie matki. Dzięki słuchaniu białych szumów na poduszce KIWI, możesz wygodnie ułożyć się do snu i otoczyć się dźwiękiem płynącej wody, śpiewu ptaków lub posłuchać letniej burzy, podczas której każdy grzmot wydobywający się z poduszki zadziała jak relaksujący masaż, a odgłos spadającego deszczu wprowadzi Cię w stan głębokiego odprężenia.

MUZYKA

Posmakuj nowych doznań muzycznych na poduszce KIWI, dzięki której dotkniesz dźwięku. Jeśli chcesz się przekonać czy można jeszcze lepiej usłyszeć dźwięk, wystarczy, że ułożysz się wygodnie na łóżku, w fotelu czy w hamaku i poczujesz muzykę własnym ciałem, bo to właśnie Ty staniesz się częścią audio. Wibruj, graj i ciesz się swoją ulubiona składanką!

KINO

Film na dużym ekranie i na małym urządzeniu audio o potężnym brzmieniu, z głębokim, basowym, wibracyjnym uderzeniem, jakim jest poduszka KIWI, przeniesie Cię w sam środek kinowej akcji. Poczuj sceny walki, wybuchy, ryk silników, jakbyś tam był. I to wszystko bez przeszkadzania najbliższym, osobom w pokoju obok, sąsiadom. Filmowe dźwięki będą ledwo słyszalne dla otoczenia. Stworzysz swoją prywatną przestrzeń dźwiękową, która nie zaburza rytmu innych domowników, a dla Ciebie wykreuje najśmielsze doznania dźwiękowe.