Poczuj swobodę bez słuchawek

Doznaj nowej percepcji dźwięku

Haptyka STEREO

Pobudź zmysł dotyku dźwiękiem

Poznaj wibrację dźwiękiem

HAPTIC AUDIO
HAPTIC AUDIO

STEREO AUDIO
STEREO AUDIO

BLUETOOTH 5.0 CONNECT

Poczuj się jak na prawdziwym koncercie

Posmakuj nowych doznań muzycznych na poduszce KIWI, dzięki której dotkniesz dźwięku. Jeśli chcesz się przekonać czy można jeszcze lepiej usłyszeć dźwięk, wystarczy, że ułożysz się wygodnie na łóżku, w fotelu czy w hamaku i poczujesz muzykę własnym ciałem, bo to właśnie Ty staniesz się częścią audio. Wibruj, graj i ciesz się swoją ulubiona składanką!

SKD09595-Edit
SKD09987-Edit

Oglądaj film jak w kinie 5D

Nie budź swoich sąsiadów

Film na dużym ekranie i na małym urządzeniu audio o potężnym brzmieniu, z głębokim, basowym, wibracyjnym uderzeniem, jakim jest poduszka KIWI, przeniesie Cię w sam środek kinowej akcji. Poczuj sceny walki, wybuchy, ryk silników, jakbyś tam był. I to wszystko bez przeszkadzania najbliższym, osobom w pokoju obok, sąsiadom. Filmowe dźwięki będą ledwo słyszalne dla otoczenia. Stworzysz swoją prywatną przestrzeń dźwiękową, która nie zaburza rytmu innych domowników, a dla Ciebie wykreuje najśmielsze doznania dźwiękowe.

Zrelaksuj swój umysł

Dźwięk o równomiernym natężeniu na całym paśmie, mający maskować dźwięki z otoczenia. Białym szumem nazywamy dźwięk deszczu, fale wody, odgłosy płynącej rzeki czy te wydobywające się z suszarki do włosów. Jednostajny, spokojny dźwięk, pozwala się wyciszyć, uspokoić i zrelaksować. Działa kojąco na migrenowe bóle głowy, wycisza i usypia niemowlę, któremu szum ten przypomina leżakowanie w łonie matki. Dzięki słuchaniu białych szumów na poduszce KIWI, możesz wygodnie ułożyć się do snu i otoczyć się dźwiękiem płynącej wody, śpiewu ptaków lub posłuchać letniej burzy, podczas której każdy grzmot wydobywający się z poduszki zadziała jak relaksujący masaż, a odgłos spadającego deszczu wprowadzi Cię w stan głębokiego odprężenia.

SKD09268-Edit-2
20220226_170201- to

ASMR - poczujesz się jakby ktoś szeptał do Twojego ucha

(Autonomous sensory meridian response) „samoistna odpowiedź meridianów czuciowych”.

To uczucie przyjemnego mrowienia w okolicach głowy ( a często na całym ciele) wywołane poprzez wizualne i słuchowe bodźce (wyzwalacze). Możemy je osiągnąć za pomocą coraz bardziej popularnych filmów na YouTube, w których Artyści ASMR starają się wywołać u nas ten przyjemny dreszcz i wprawić w stan głębokiego spokoju. Naprzeciw tej nowatorskiej metodzie relaksu wychodzi SAAT, gdzie łączymy wyzwalacze wizualne, dźwiękowe i dotykowe. Nasz produkt rekomenduje ceniona Artystka Martyna Maj z kanału Szepcząca w sieci, której filmy w połączeniu z poduszką KIWI wprawią Cię w stan odprężenia, złagodzą nerwy i pomogą szybciej zasnąć.

Sound Arouse Audio Tech

Technologia, która w swym działaniu wykorzystuje rozchodzenie się fal dźwiękowych w ośrodku. Dźwięk wzbudzany jest poprzez głośnik, którego membranę tworzy okalająca go miękka piankowa obudowa, zamknięta w dowolnie nadanym kształcie, a kontakt z nią powoduje zwiększenie powierzchni rozpraszania się drgań swobodnych. Dzięki temu zjawisku fizycznemu możliwe jest nie tylko słyszenie, ale i dotykanie dźwięku.